Serie
O tianDe

 

Kosmetyki TianDe – autoryzowany partner na Pomorzu


Nieprzerwanie od 2007 roku firma TianDe nie zaprzestaje starań, aby tworzyć dla Was nowe naturalne produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne, których ma na swoim koncie już ponad 700 rodzajów. Jest to firma networkowa, posiadająca przedstawicieli w wielu krajach Europy. My mamy niezwykłą przyjemność reprezentowania jej na Pomorzu.


Ideą firmy TianDe od początku działalności było stworzenie doskonałej jakości kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, w cenach przystępnych dla indywidualnych klientów. Duże zainteresowanie ofertą, w krótkim czasie zaowocowało poszerzeniem działalności produkcyjnej o suplementację, serię herbat ziołowych i eko produktów do sprzątania domu. Aktualnie w ofercie dostępne są też serie niepowtarzalnych perfum oraz kosmetyki do makijażu.


Kosmetyki TianDe zawdzięczają swoją skuteczność bogactwu substancji czynnych. Każdy wyrób tej marki powstaje na bazie naturalnych składników roślinnych, mineralnych i pochodzenia zwierzęcego, oddziaływujących na skórę, włosy lub organizm w indywidualny sposób. Wiele wykorzystywanych przez tę firmę receptur to dzieła pradawnych chińskich uzdrowicieli, nadal wysoko cenionych w krajach Orientu. TianDe nie rezygnuje również ze stosowanych w kosmetologii filtrów UV, kolagenu czy kwasu hialuronowego, jednak łączy te składniki z zapomnianymi lub zupełnie nieznanymi komponentami takimi jak: ekstrakt szafranu, perły, jaśmin lub glinka błękitna. Efektem są unikalne produkty kosmetyczne, które podbiły serca wielu kobiet w Polsce.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl